Šolsko leto 2013-14

VIDNEJŠI REZULTATI v šolskem letu 2013/14:
UČENEC/KA / SKUPINA UČENCEVDOSEŽEKTEKMOVANJE
Tjaša CVETKO (9.A)DRŽAVNA PRVAKINJA - 1. mesto -ZLATO priznanjeDržavno tekmovanje iz 
NEMŠČINE
Katarina TEMENT (9.A)3. MESTO v državi in SREBRNO priznanjeDržavno tekmovanje iz 
MULTIMEDIJE - VIDEO MONTAŽE
Katarina TEMENT (9.A)SREBRNO priznanjeDržavno tekmovanje iz 
NEMŠČINE
Katarina TEMENT (9.A)SREBRNO Proteusovo priznanje (1 točka do zlatega)Državno tekmovanje iz
BIOLOGIJE
Katarina TEMENT (9.A)SREBRNO priznanje (1 točka do zlatega)Državno tekmovanje iz znanja o SLADKORNI BOLEZNI
Špela VRTAČNIK (9.B)SREBRNO priznanjeDržavno tekmovanje iz
RAZVEDRILNE MATEMATIKE
Špela VRTAČNIK (9.B)SREBRNO priznanjePodročno tekmovanje iz 
MATEMATIKE - KENGURU
Aljaž KEKEC (9.B)SREBRNO priznanjeDržavno tekmovanje iz znanja
FIZIKE
Aljaž KEKEC (9.B)SREBRNO priznanjeDržavno tekmovanje iz znanja
ATRONOMIJE
Tea KOROŠEC (8.A)SREBRNO PREGLOVO priznanjeDržavno tekmovanje iz znanja
KEMIJE
Tea KOROŠEC (8.A)SREBRNO priznanjeDržavno tekmovanje iz znanja
FIZIKE
Tea KOROŠEC (8.A)SREBRNO priznanjeDržavno tekmovanje iz 
LOGIKE
Tea KOROŠEC (8.A)SREBRNO priznanjeDržavno tekmovanje iz znanja o SLADKORNI BOLEZNI
Tea KOROŠEC (8.A)SREBRNO priznanje - BOBERDržavno tekmovanje iz RAČUNALNIŠKE IN INFORMACIJSKE PISMENOSTI
Tea KOROŠEC (8.A)SREBRNO priznanjePodročno tekmovanje iz 
MATEMATIKE - KENGURU
Tilen MILOŠIČ (8.B)2. MESTO v državi in ZLATO priznanjeDržavno tekmovanje iz 
MULTIMEDIJE - VIDEO MONTAŽE
Larisa KUMER (8.A)SREBRNO Cankarjevo priznanjeRegijsko tekmovanje iz 
SLOVENŠČINE
Rene PEKLAR (8.B)SREBRNO priznanjeDržavno tekmovanje iz 
RAZVEDRILNE MATEMATIKE
Rene PEKLAR (8.B)SREBRNO priznanjePodročno tekmovanje iz 
MATEMATIKE - KENGURU
Urška HORVAT (7.B)SREBRNO priznanjeDržavno tekmovanje iz 
RAZVEDRILNE MATEMATIKE
Urška HORVAT (7.B)SREBRNO priznanjePodročno tekmovanje iz 
MATEMATIKE - KENGURU
Sanela BEZJAK (7.A)SREBRNO priznanjePodročno tekmovanje iz 
MATEMATIKE - KENGURU
Dečki, letnik 1999 in mlajši2. mesto - ČETRTFINALE - ODBOJKADržavno tekmovanje v 
ODBOJKI

Mednarodni matematični KENGURU - ŠOLSKO
- 1. RAZRED (36 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Jakob Fideršek (1.A)
1.Anže Horvat (1.A)
1.Pia Zemljarič (1.B)
- 2. RAZRED (21 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Tia Veršič Horvat (2.A)
2.Nuša Janžekovič (2.A)
3.Sofija Vrtačnik (2.A)
- 3. RAZRED (15 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Maj Bezjak (3.B)
1.Jaka Glažar (3.B)
1.Sara Merc (3.A)
1.Larisa Strelec (3.B)
1.Noelle Vilčnik (3.A)
1.Matija Vugrinec (3.A)
- 4. RAZRED (21 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Gašper Vrtačnik (4.B)
2.Marko Bezjak (4.B)
3.Barbara Tement (4.B)
- 5. RAZRED (13 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Anže Hameršak (5.A)
2.Žan Glažar (5.B)
3.Lucija Janžekovič (5.A)
- 6. RAZRED (11 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Niko Kostanjevec (6.A)
2.Eva Moran (6.A)
3.Nika Keres (6.B)
- 7. RAZRED (10 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Sanela Bezjak (7.A)
2.Urška Horvat (7.B)
3.Eva Kuhar (7.B)
- 8. RAZRED (7 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Tea Korošec (8.A)
2.Jasna Lah (8.B)
3.Rene Peklar (8.B)
- 9. RAZRED (7 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Špela Vrtačnik (9.B)
2.Žan Šilak (9.A)
3.Alen Bratuša (9.A)

TEKMOVANJE IZ ZNANJA FIZIKE
- ŠOLSKO (bronasto Stefanovo priznanje)
- 8. RAZRED (6 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Tea Korošec (8.A)
2. Jasna Lah (8.B)
3. Timotej Zemljarič (8.B)
- 9. RAZRED (10 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Aljaž Kekec (9.B)
2. Žan Tinko (9.A)
3. Špela Vrtačnik (9.B)

TEKMOVANJE IZ ZNANJA KEMIJE - ŠOLSKO
- 9. RAZRED (11 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Katarina Tement (9.A)
2. Špela Vrtačnik (9.B)
3. Tjaša Cvetko (9.A)
- 8. RAZRED (6 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Tea Korošec (8.A)
2. Anamari Kukovec (8.A)
3. Mateja Horvat (8.B)
3. Jasna Lah (8.B)

TEKMOVANJE IZ ZNANJA NEMŠKEGA JEZIKA
- ŠOLSKO
ŠT UČENEC/KA
1. Katarina Tement (9.A)
1. Tjaša Cvetko (9.A)
3. Špela Vrtačnik (9.B)

SLOVENŠČINA (za CANKARJEVO PRIZNANJE)
- ŠOLSKO 
- 2. RAZRED
ŠT UČENEC/KA
1. Julija Borovnik (2.A)
1. Kaja Kumer (2.A)
1. Jan Majer (2.A)
1. Edita Peklar (2.A)
1. Tia Veršič Horvat (2.A)
- 3. RAZRED
ŠT UČENEC/KA
1. Maša Fras (3.A)
1. Sara Merc (3.A)
1. Larisa Strelec (3.B)
1. Taja Lia Vidovič (3.B)
- 4. RAZRED
ŠT UČENEC/KA
1. Vita Koren (4.A)
1. Eva Kostanjevec (4.A)
1. Lea Roškar (4.B)
1. Gašper Vrtačnik (4.B)
- 5. RAZRED
ŠT UČENEC/KA
1. Viktorija Puc (5.A)
2. Lea Krajnčič (5.A)
3. Tomaž Roškar (5.A)
- 6. RAZRED
ŠT UČENEC/KA
1. Lara Kostanjevec (6.A)
2. Niko Kostanjevec (6.A)
2. Špela Kukovec (6.B)
 - 7. RAZRED
ŠT UČENEC/KA
1. Pia Majerič (7.A)
2. Urška Horvat (7.B)
2. Eva Kuhar (7.B)
2. Anamarija Lajh (7.B)
 - 8. RAZRED
ŠT UČENEC/KA
1. Larisa Kumer (8.A)
2. Eva Vajda (8.A)
3. Jasna Lah (8.B)
 - 9. RAZRED
ŠT UČENEC/KA
1. Špela Vrtačnik (9.B)
2. Tjaša Draškovič (9.B)
3. Ana Murko (9.B)

TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE
- ŠOLSKO (4 učenci)
ŠT UČENEC/KA
1. Katarina Tement (9.A)
2. Matic Krajnčič (9.A)
3. Nuša Bračič (9.A)

TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠKEGA JEZIKA
- ŠOLSKO (7 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Klemen Kopač (9.B)
2. Aljaž Kekec (9.B)
3. Tjaša Cvetko (9.A)

TEKMOVANJE IZ ZNANJA BIOLOGIJE ZA PROTEUSOVA PRIZNANJA - ŠOLSKO
ŠT UČENEC/KA
1. Katarina Tement (9.A)
2. Špela Vrtačnik (9.B)
3. Jasna Lah (8.B)

TEKMOVANJE IZ ZNANJA O SLADKORNI BOLEZNI
- ŠOLSKO
ŠT UČENEC/KA
1. Katarina Tement (9.A)
2. Tea Korošec (8.A)
3. Tjaša Cvetko (9.A)

RAZVEDRILNA MATEMATIKA - ŠOLSKO 
- 6. RAZRED (6 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Meri Potočnik (6.B)
2. Kaja Črešnik (6.A)
3. Eva Ertl (6.B)
 - 7. RAZRED (4 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Urška Horvat (7.B)
2. Luka Janžekovič (7.B)
3. Eva Kuhar (7.B)
 - 8. RAZRED (5 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Rene Peklar (8.B)
2. Tilen Milošič (8.B)
3. Timotej Zemljarič (8.B)
 - 9. RAZRED (7 učencev)
ŠT UČENEC/KA
1. Špela Vrtačnik (9.B)
2. Katarina Tement (9.A)
3. Aljaž Kekec (9.B)


PRIZNANJA

BRONASTO PRIZNANJE
SREBRNO PRIZNANJE
ZLATO PRIZNANJE

UČENEC/KA

PODROČJE PRIZNANJA
v šolskem letu 2012/13
PRIZNANJA
v šolskem letu 2013/14
Katarina Tement
(9.A)
Nemščina / 

Sladkorna bolezen  
 Razvedrilna matematika /

Biologija  

Zgodovina  
  Kemija

Fizika  /

Slovenščina  /
  Raziskovalna naloga  
  Video montaža - državno tekmovanje
Špela Vrtačnik
(9.B)
Razvedrilna matematika  

Kemija

Slovenščina  
  Kenguru    
  Raziskovalna naloga  /
 Logika /
 Biologija /
 Fizika /
Tjaša Cvetko
(9.A)
Kemija/
 Nemščina /
 Angleščina /
Klemen Kopač
(9.B)
Angleščina /
Tjaša Draškovič
(9.B)
Biologija /
 Slovenščina 
Ana Murko
(9.B)
Slovenščina 
 Kemija /
 Raziskovalna naloga 
Žan Tinko
(9.A)
Razvedrilna matematika /
 Fizika /
Alen Bratuša
(9.A)
Kemija /
 Kenguru /
Aljaž Kekec
(9.B)
Fizika 
 Angleščina /
 Astronomija / 
Matic Krajnčič
(9.A)
Fizika /
Davor Šegula
(9.A)
Kenguru /
Žan Šilak
(9.A)
Kenguru /
Tea Korošec
(8.A)
Slovenščina 
 Sladkorna bolezen / 
 Kenguru
Matematika
 
 
 Logika /
 Kemija /
 Fizika /
Anamari Kukovec
(8.A)
Kemija /
Tilen Milošič
(8.B)
Razvedrilna matematika    /
  Kenguru  /
 Video montaža - državno tekmovanje /
Jasna Lah
(8.B)
Slovenščina  

Kenguru  

Biologija /
 Fizika /
Eva Vajda
(8.A)
Slovenščina
  Kenguru  /
Larisa Kumer
(8.A)
Slovenščina  
Rene Peklar
(8.B)
Razvedrilna matematika /  
 Kenguru /
Anamarija Lajh
(7.B)
Razvedrilna matematika  /
 Slovenščina
 Logika /
Eva Kuhar
(7.B)
Razvedrilna matematika  /
  Kenguru
 Logika/
 Slovenščina /
Pia Majerič
(7.A)
Slovenščina
Urška Horvat
(7.B)
Slovenščina
 Razvedrilna matematika / 
 Logika /
 Kenguru / 
Lara Roškar
(7.A)
Slovenščina  
Sanela Bezjak
(7.A)
Kenguru / 
 Logika /
Luka Janžekovič
(7.B)
Kenguru  /
 Logika /
Marko Vertič
(7.A)
Kenguru  /
David Valant
(7.A)
Kenguru  /
Lara Kostanjevec
(6.A)
Slovenščina /
Špela Kukovec
(6.B)
Slovenščina /
Eva Ertl
(6.B)
Kenguru  /
Rene Kosi Fras
(6.A)
Kenguru  /
Niko Kostanjevec
(6.A)
Logika/
 Slovenščina /
 Kenguru /
Eva Moran
(6.A)
Kenguru /
Viktorija Puc
(5.A)
Slovenščina /
Kaja Kristovič
(5.A)
Kenguru /
Lea Krajnčič
(5.A)
Logika/
 Slovenščina /
Marko Kovačec
(5.A)
Logika/
 Kenguru/
Žan Glažar
(5.A)
Logika/
 Kenguru /
Eva Kokot
(5.A)
Kenguru  /
 Logika/
Miha Majcen
(5.B)
Kenguru  /
 Logika/
Dominika Raušl
(5.A)
Kenguru  /
Anže Hameršak
(5.A)
Kenguru
 Logika/
Lucija Janžekovič
(5.A)
Kenguru /
Viktorija Puc
(5.B)
Kenguru /
Vita Koren
(4.A)
Slovenščina/
 Slovenščina/
Gašper Vrtačnik
(4.B)
Kenguru
 Slovenščina/
Marko Bezjak
(4.B)
Kenguru
Primož Dvoršak
(4.B)
Kenguru
Eva Kostanjevec
(4.A)
Kenguru  /

Slovenščina/
Barbara Tement
(4.B)
Kenguru /
Lea Roškar
(4.B)
Kenguru /
Matej Vincek
(4.A)
Kenguru /
Klara Lepoša
(4.B)
Kenguru /
Nejc Letnik
(4.B)
Kenguru /
Matija Vugrinec
(3.A)
Kenguru
Sara Merc
(3.A)
Kenguru
 Slovenščina/
Maša Fras
(3.A)
Slovenščina/
Taja Lia Vidovič
(3.B)
Slovenščina /
Luka Majcen
(3.A)
Slovenščina /
Tamara Slanič
(3.B)
Kenguru  /
 Slovenščina /
Larisa Strelec
(3.B)
Kenguru
 Slovenščina /
Jaka Glažar
(3.B)
Kenguru
Daniel Raušl
(3.B)
Kenguru  /
Jan Šilak
(3.A)
Kenguru
Maj Bezjak
(3.B)
Kenguru /
Noelle Vilčnik
(3.A)
Kenguru /
Žan Arbeiter
(2.B)
Kenguru  /
Julija Borovnik
(2.A)
Kenguru  /
 Slovenščina /
Ajda Mlinarič
(2.B)
Kenguru  /
 Slovenščina /
Sofija Vrtačnik
(2.A)
Kenguru
Jan Majer
(2.A)
Kenguru
 Slovenščina /
Ana Ertl
(2.B)
Kenguru  /
Nuša Janžekovič
(2.A)
Kenguru
Jure Letnik
(2.A)
Kenguru  /
Luka Matjašič
(2.B)
Kenguru  /
Edita Peklar
(2.A)
Kenguru  /
 Slovenščina /
Nejc Šegula
(2.A)
Kenguru
Domen Žnidaršič
(2.A)
Kenguru  /
Kaja Kumer
(2.A)
Slovenščina /
Tia Veršič Horvat
(2.A)
Slovenščina /
 Kenguru /
Nina Krošelj
(2.B)
Slovenščina /
Ana Roškar
(2.A)
Kenguru /
Klara Tement
(2.A)
Kenguru /
Uroš Dvorščak
(2.B)
Kenguru /
Jakob Fideršek
(1.A)
Kenguru /
Anže Horvat
(1.A)
Kenguru /
Urh Hameršak
(1.A)
Kenguru /
Sara Levšenak
(1.A)
Kenguru /
Ana Vugrinec
(1.A)
Kenguru /
Blaž Kelenc
(1.A)
Kenguru /
Lana Kristovič
(1.A)
Kenguru /
Manca Majer
(1.A)
Kenguru /
Ema Sok
(1.A)
Kenguru /
Žana Tomažič
(1.A)
Kenguru /
Pia Zemljarič
(1.B)
Kenguru /
Ana Stolec
(1.B)
Kenguru /
Eli Bezjak
(1.B)
Kenguru /
Špela Godec
(1.B)
Kenguru /
Žiga Anže Hameršak
(1.B)
Kenguru /
Larisa Mlinarič
(1.B)
Kenguru /


Comments