Šolsko leto 2015-16

VIDNEJŠI REZULTATI v šolskem letu 2015/16:
UČENEC/KA / SKUPINA UČENCEVDOSEŽEKTEKMOVANJE
Anamarija LAJHZLATO PRIZNANJEGLASBENA OLIMPIJADA
Anamarija LAJHSREBRNO PRIZNANJERegijsko tekmovanje
SLOVENŠČINA
Niko KOSTANJEVECZLATO PRIZNANJEGLASBENA OLIMPIJADA
Eva KUHARZLATO PRIZNANJE (1. mesto)Državno tekmovanje v VIDEOMONTAŽI 
Eva KUHARSREBRNO PRIZNANJERegijsko tekmovanje
SLOVENŠČINA
Urška HORVATZLATO PRIZNANJE (2. mesto)Državno tekmovanje v VIDEOMONTAŽI
Gašper VRTAČNIKZLATO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz MATEMATIKE
Gašper VRTAČNIKZLATO PRIZNANJE (državni prvak)Državno tekmovanje
VESELA ŠOLA
Gašper VRTAČNIKZLATO PRIZNANJEDržavno tekmovanje
MLADIH ČEBELARJEV
Urška HORVATSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz znanja BIOLOGIJE
Urška HORVATSREBRNO PRIZNANJERegijsko tekmovanje
SLOVENŠČINA
Pia MAJERIČSREBRNO PRIZNANJEGLASBENA OLIMPIJADA
Lara ROŠKARSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje v VIDEOMONTAŽI
Lara ROŠKARSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje
VESELA ŠOLA
Luka JANŽEKOVIČSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz MATEMATIKE
Niko KOSTANJEVECSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz MATEMATIKE
Jaka GLAŽARSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz MATEMATIKE
Barbara TEMENTSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje
VESELA ŠOLA
Ajda MIKŠASREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje
VESELA ŠOLA
Sara MERCSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje
VESELA ŠOLA
Taja Lia VIDOVIČSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje
VESELA ŠOLA
Daniel RAUŠLSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje
VESELA ŠOLA
Maj BEZJAKSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje
VESELA ŠOLA
Eva ERTLSREBRNO PRIZNANJERegijsko tekmovanje
SLOVENŠČINA
Sanela BEZJAK2. MESTO POSAMIČNO in 1. MESTO EKIPNOMedobčinsko kolesarsko tekmovanje "Kaj veš o prometu?"
Kaja KRISTOVIČZLATO PRIZNANJEDržavno tekmovanje
MLADIH ČEBELARJEV
Nick MAROHZLATO PRIZNANJEDržavno tekmovanje
MLADIH ČEBELARJEV
Maša FRASZLATO PRIZNANJEDržavno tekmovanje
MLADIH ČEBELARJEV
Klara KITAKZLATO PRIZNANJEDržavno tekmovanje
MLADIH ČEBELARJEV
 ZLATO PRIZNANJEDržavno tekmovanje
MLADIH ČEBELARJEV

RAZREDNA STOPNJA

MAJ BEZJAK (5.B)

Logika
Slovenščina
Vesela šola

NOELLE VILČNIK (5.A)

Logika
 

MATIJA VUGRINEC (5.A)

Logika
Vesela šola
Matematika (Kenguru)

LUKA MAJCEN (5.A)

Logika
Vesela šola
Kresnička (naravoslovje)

MAŠA FRAS (5.A)

Logika
Slovenščina
Vesela šola

TAMARA SLANIČ (5.B)

Logika
Vesela šola
Kresnička (naravoslovje)

SARA MERC (5.A)

Logika
Vesela šola
Matematika (Kenguru)
Kresnička (naravoslovje)

TAJA LIA VIDOVIČ (5.B)

Slovenščina
Vesela šola

MAŠA ŽNIDRIČ (5.A)

Vesela šola
 

VID PETROVIČ (5.A)

Vesela šola
 

JAKA JANŽEKOVIČ (5.A)

Vesela šola
 

MAJA GOŠNJAK (5.A)

Vesela šola
 

DANIEL RAUŠL (5.B)

Vesela šola

MIHA HABJANIČ (5.B)

Vesela šola
 

ANA VRTAČNIK (5.B)

Vesela šola
 

JAN POPOŠEK (5.B)

Vesela šola
 

JAKA GLAŽAR (5.B)

Matematika (Kenguru)
 

JAKA SOLINA PETROVIČ (5.A)

Matematika (Kenguru)
 
Kresnička (naravoslovje)

SARA JANŽEKOVIČ (4.B)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)

LUKA MATJAŠIČ (4.B)

Slovenščina

JAN MAJER (4.A)

Slovenščina
Vesela šola
Matematika (Kenguru)

AJDA MLINARIČ (4.B)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)

NEJC ŠEGULA (4.A)

Slovenščina
Vesela šola

EDITA PEKLAR (4.A)

Vesela šola
 

NUŠA JANŽEKOVIČ (4.A)

Vesela šola
Matematika (Kenguru)

LEA JANŽEKOVIČ (4.A)

Vesela šola
 

KAJA KUMER (4.A)

Vesela šola
 

ANA ERTL (4.B)

Vesela šola
Matematika (Kenguru)
Kresnička (naravoslovje)

NINA KROŠELJ (4.B)

Vesela šola
 

ŽAN ARBEITER (4.B)

Matematika (Kenguru)

KLARA TEMENT (4.A)

Kresnička (naravoslovje)

EMA VAUDA (3.B)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)

SARA JEVŠENAK (3.A)

Slovenščina

LANA KRISTOVIČ (3.A)

Slovenščina
Kresnička (naravoslovje)

PIA ZEMLJARIČ (3.B)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)
Kresnička (naravoslovje)

ANA STOLEC (3.B)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)

ENJA FISTRAVEC (3.A)

Matematika (Kenguru)

ANŽE HORVAT (3.A)

Matematika (Kenguru)

ANA VUGRINEC (3.A)

Matematika (Kenguru)
Kresnička (naravoslovje)

EVA ZEMLJARIČ (3.A)

Matematika (Kenguru)

JANA KOSTANJEVEC (3.A)

Slovenščina

ŠPELA GODEC (3.B)

Slovenščina
Kresnička (naravoslovje)

TEJA SLANIČ (3.A)

Slovenščina

MATEJ HRGA (2.A)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)

SAMO KODRIČ (2.A)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)

LANA PODRENEK (2.A)

Slovenščina

JULIJA ZEBEC (2.B)

Slovenščina
Kresnička (naravoslovje)

ANŽE BEZJAK (2.B)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)
Kresnička (naravoslovje)

IVA SOLINA PETROVIČ (2.A)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)

TAI ŽURAN (2.B)

Slovenščina

JASNA BRATUŠA (2.A)

Matematika (Kenguru)
Kresnička (naravoslovje)

LIZA JAKOMINI KRISTOVIČ (2.B)

Matematika (Kenguru)
Kresnička (naravoslovje)

LARA KRAJNC (2.B)

Matematika (Kenguru)

ANA INA ZELENIK (2.B)

Matematika (Kenguru)
Kresnička (naravoslovje)

ŽIGA GAJŠT (2.A)

Kresnička (naravoslovje)

ANEJA PLOHL (2.A)

Kresnička (naravoslovje)

JULIJA SKUHALA (2.B)

Kresnička (naravoslovje)

ANJA KODRIČ (1.B)

Matematika (Kenguru)

LEON LEBAR (1.B)

Matematika (Kenguru)

OŽBEJ ROŠKAR (1.A)

Matematika (Kenguru)

LUKA STOLEC (1.B)

Matematika (Kenguru)
Kresnička (naravoslovje)

JANA STRMŠEK (1.A)

Matematika (Kenguru)
Kresnička (naravoslovje)

URŠKA MAJER (1.A)

Matematika (Kenguru)
Kresnička (naravoslovje)

MIŠEL CARTL (1.B)

Matematika (Kenguru)

ŠAN KELC (1.B)

Matematika (Kenguru)

KAJA KRAJNC (1.B)

Matematika (Kenguru)

LINA KOSTANJEVEC (1.B)

Kresnička (naravoslovje)

IME PRIIMEK (RAZRED)

Področje
   
PREDMETNA STOPNJA

EVA KUHAR (9.B)

Videomontaža
Logika
Slovenščina
Kemija
Sladkorna bolezen
Vesela šola
Fizika

URŠKA HORVAT (9.B)

Videomontaža
Biologija 
Razvedrilna matematika
Slovenščina
Kemija
Vesela šola

ANAMARIJA LAJH (9.B)

Glasbena olimpijada
Slovenščina  
Sladkorna bolezen

PIA MAJERIČ (9.A)

Glasbena olipijada
Logika
Razvedrilna matematika

LARA ROŠKAR (9.A)

Videomontaža
Vesela šola
Fizika

SANELA BEZJAK (9.A)

Matematika (Kenguru)
Fizika

LUKA JANŽEKOVIČ (9.B)

Matematika (Kenguru)

NIKO KOSTANJEVEC (8.A)

Glasbena olimpijada
Logika
Kemija
Matematika (Kenguru)
Fizika

LARA KOSTANJEVEC (8.A)

Vesela šola
 

EVA ERTL (8.B)

Logika
Slovenščina 

ŠANA ZAGORŠEK (8.A)

Vesela šola
 

MERI POTOČNIK (8.B)

Razvedrilna matematika
 

ŠPELA KUKOVEC (8.B)

Slovenščina
Vesela šola

RENE KOSI FRAS (8.A)

Matematika (Kenguru)

KAJA KRISTOVIČ (7.A)

Logika
 
Matematika
Mladi čebelarji

EVA KOKOT (7.A)

Logika
 

TEO STRELEC (7.A)

Logika
Matematika (Kenguru)
Naravoslovje (Kresnička)

VIKTORIJA PUC (7.B)

Slovenščina
Vesela šola
Matematika (Kenguru)

LUCIJA JANŽEKOVIČ (7.A)

Slovenščina
Vesela šola
Matematika (Kenguru)

MARKO KOVAČEC (7.A)

Slovenščina

LEA KRAJNČIČ (7.A)

Slovenščina

DOMINIKA RAUŠL (7.A)

Vesela šola
 

MIHA MAJCEN (7.B)

Slovenščina
Vesela šola
Naravoslovje (Kresnička)

ŽAN GLAŽAR (7.B)

Vesela šola
 

VITA PEKLAR (7.B)

Vesela šola
 

NICK MAROH (7.A)

Mladi čebelarji

GAŠPER VRTAČNIK (6.B)

Logika
Razvedrilna matematika
Slovenščina
Vesela šola
Matematika (Kenguru)
Naravoslovje (Kresnička)
Mladi čebelarji

KLARA KITAK (6.A)

Mladi čebelarji

PRIMOŽ DVORŠAK (6.B)

Logika
 

LEA ROŠKAR (6.B)

Logika
 

AJDA MIKŠA (6.B)

Logika
Slovenščina
Vesela šola

BARBARA TEMENT (6.B)

Slovenščina
Vesela šola
Matematika (Kenguru)
Naravoslovje (Kresnička)

MELANIJA STRELEC (6.B)

Vesela šola
 

BLAŽKA HORVAT (6.B)

Vesela šola
 

VITA KOREN (6.A)

Vesela šola
 

KAJA VAJDA (6.A)

Vesela šola
 

ENEJ ZAMUDA (6.A)

Vesela šola
 

NEJC LETNIK (6.B)

Matematika (Kenguru)