Šolsko leto 2016-17

VIDNEJŠI REZULTATI v šolskem letu 2016/17:
UČENEC/KA / SKUPINA UČENCEVDOSEŽEKTEKMOVANJE
Špela KUKOVECZLATO PRIZNANJE in naziv DRŽAVNE PRVAKINJE (1. mesto)Državno tekmovanje iz znanja NEMŠČINE
Špela KUKOVECSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz znanja o SLADKORNI BOLEZNI 
Niko KOSTANJEVECZLATO PRIZNANJE in naziv DRŽAVNEGA PRVAKA (1. mesto)Državno tekmovanje iz VIDEOMONTAŽE
Niko KOSTANJEVECSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz MATEMATIKE
Gašper VRTAČNIKZLATO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz RAZVEDRILNE MATEMATIKE
Gašper VRTAČNIKZLATO PRIZNANJEDržavno tekmovanje
MLADIH ČEBELARJEV
Gašper VRTAČNIKSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz MATEMATIKE
Gašper VRTAČNIKSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz vesele šole
Kaja KRISTOVIČZLATO PRIZNANJEDržavno tekmovanje 
MLADIH ČEBELARJEV
Nick MAROHZLATO PRIZNANJEDržavno tekmovanje 
MLADIH ČEBELARJEV
Klara KITAKZLATO PRIZNANJEDržavno tekmovanje 
MLADIH ČEBELARJEV
Nejc LETNIKSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz MATEMATIKE
Lucija JANŽEKOVIČSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz znanja o SLADKORNI BOLEZNI
Dominika RAUŠLSREBRNO PRIZNANJERegijsko tekmovanje iz ANGLEŠČINE
Lea KRAJNČIČSREBRNO CANKARJEVO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz SLOVENŠČINE
Marko KOVAČECSREBRNO CANKARJEVO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz SLOVENŠČINE
Marko KOVAČECSREBRNO PRIZNANJE (2. mesto)Državno tekmovanje iz VIDEOMONTAŽE
Viktorija PUCSREBRNO CANKARJEVO PRIZNANJERegijsko tekmovanje iz SLOVENŠČINE
Viktorija PUCSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz VESELE ŠOLE
Julia Marie BELŠAKSREBRNO PRIZNANJERegijsko tekmovanje iz ANGLEŠČINE
Eva KOKOTSREBRNO PRIZNANJE (3. mesto)Državno tekmovanje iz VIDEOMONTAŽE
Maj BEZJAKSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz vesele šole
Barbara TEMENTSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje iz vesele šole
Lana KRISTOVIČSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje 
MLADIH ČEBELARJEV
Enja FIŠTRAVECSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje 
MLADIH ČEBELARJEV
Žana TOMAŽIČSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje 
MLADIH ČEBELARJEV
Sara JEVŠENAKSREBRNO PRIZNANJEDržavno tekmovanje 
MLADIH ČEBELARJEV
Komorna pevska skupina učenk 8. in 9. razreda2 x ZLATO PRIZNANJE &
ABSOLUTNI ZMAGOVALCI TEKMOVANJA
Mednarodno tekmovanje otroških in mladinskih pevskih zborov
Športna ekipa starejših deklicPODROČNE PRVAKINJE (1. MESTO)Področno tekmovanje v KOŠARKI
Športna ekipa starejših deklicPODROČNE PRVAKINJE (1. MESTO)Področno tekmovanje v NOGOMETU
Starejša ekipa prometnega krožkaEKIPNO 3. MESTOMedobčinsko prometno tekmovanje "Kaj veš o prometu?"

  
   
* UVRSTITEV NA DRŽAVNO TEKMOVANJE

RAZREDNA STOPNJA

---------------- 5. RAZRED ----------------

Ajda Mlinarič (5.B)

Logika
Slovenščina
Matematika (Kenguru)

Ana Ertl (5.B)

Logika
Vesela šola

Jan Majer (5.A)

Logika
Slovenščina
Matematika (Kenguru)

Jure Letnik (5.A)

Logika


Žan Arbaiter (5.B)

Logika


Sara Janžekovič (5.B)

Logika
Vesela šola

Nina Krošelj (5.B)

Slovenščina
Vesela šola

Sofija Vrtačnik (5.A)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)

Luka Matjašič (5.B)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)

Nuša Janžekovič (5.A)

Vesela šola


Klara Tement (5.A)

Vesela šola


---------------- 4. RAZRED ----------------

Lana Kristovič (4.A)

Mladi čebelarji

Enja Fištravec (4.A)

Mladi čebelarji

Sara Jevšenak (4.A)

Mladi čebelarji

Špela Godec (4.B)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)
Vesela šola

Anže Horvat (4.A)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)

Alina Eli Kodrič Prejac (4.A)

Slovenščina


Ana Stolec (4.B)

Slovenščina
Vesela šola

Žana Tomažič (4.A)

Slovenščina
Mladi čebelarji

Ema Vauda (4.B)

Slovenščina
Vesela šola

Ana Vugrinec (4.A)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)
Vesela šola

Eva Zemljarič (4.A)

Slovenščina
Vesela šola

Pia Zemljarič (4.B)

Slovenščina
Matematika (Kenguru)
Vesela šola

Eli Bezjak (4.B)

Matematika (Kenguru)


Saša Janžekovič (4.B)

Vesela šola


Maja Majcen (4.B)

Vesela šola


Patricija Rojko (4.B)

Vesela šola


---------------- 3. RAZRED ----------------

Samo Kodrič (3.A)

Matematika (Kenguru)


Iva Solina Petrovič (3.A)

Matematika (Kenguru)


Žan Habjanič (3.A)

Matematika (Kenguru)


Matej Hrga (3.A)

Matematika (Kenguru)


Jasna Bratuša (3.A)

Matematika (Kenguru)


Sofija Hojnik (3.A)

Matematika (Kenguru)


Tai Žuran (3.B)

Matematika (Kenguru)


Julija Skuhala (3.B)

Matematika (Kenguru)


Lana Podrenek (3.A)

Mladi čebelarji


Žiga Gajšt (3.A)

Mladi čebelarji


---------------- 2. RAZRED ----------------

Tia Vreš (2.A)

Matematika (Kenguru)


Urška Majer (2.A)

Matematika (Kenguru)


Ožbej Roškar (2.A)

Matematika (Kenguru)


Gašper Borovnik (2.B)

Matematika (Kenguru)


Anja Kodrič (2.B)

Matematika (Kenguru)


Lina Kostanjevec (2.B)

Matematika (Kenguru)


---------------- 1. RAZRED ----------------

Damalis Vilčnik (1.B)

Matematika (Kenguru)


Žana Fideršek (1.B)

Matematika (Kenguru)


Maksim Hojnik (1.B)

Matematika (Kenguru)


Nika Paulovič (1.B)

Matematika (Kenguru)


Lucija Rezar (1.B)

Matematika (Kenguru)


Zoja Petrovič (1.B)

Matematika (Kenguru)


Leja Jevšenak (1.B)

Matematika (Kenguru)


Matija Korošec (1.B)

Matematika (Kenguru)


Živa Lešnik (1.B)

Matematika (Kenguru)


Karmen Jug (1.A)

Matematika (Kenguru)


Nina Selič (1.A)

Matematika (Kenguru)


Lana Zagoršek (1.A)

Matematika (Kenguru)


Tia Forštnarič (1.A)

Matematika (Kenguru)


Nuša Žnidarič (1.A)

Matematika (Kenguru)


IME PRIIMEK (RAZRED)

Področje


PREDMETNA STOPNJA

---------------- 9. RAZRED ----------------

Niko Kostanjevec (9.A)

Razvedrilna matematika
Matematika (Kenguru)
Videomontaža

Rene Kosi Fras (9.A)

Logika


Eva Moran (9.A)

Logika
Zgodovina
Angleščina

Eva Ertl (9.A)

Zgodovina
Sladkorna bolezen
Biologija
Slovenščina
Vesela šola

Špela Kukovec (9.A)

Nemščina
Sladkorna bolezen
Zgodovina
Angleščina
Slovenščina
Vesela šola

Nika Keres (9.A)

Sladkorna bolezen
Angleščina
Biologija

Julia Marie Belšak (9.A)

Angleščina

Lara Kostanjevec (9.A)

Angleščina
Vesela šola

---------------- 8. RAZRED ----------------

Lea Krajnčič (8.A)

Logika
Zgodovina
Slovenščina

Marko Kovačec (8.A)

Logika
Razvedrilna matematika
Kemija
Slovenščina
Matematika (Kenguru)
Vesela šola
Videomontaža

Lucija Janžekovič (8.A)

Logika
Razvedrilna matematika
Sladkorna bolezen
Kemija
Matematika (Kenguru)
Raziskovalna naloga

Kaja Kristovič (8.A)

Razvedrilna matematika
Mladi čebelarji

Viktorija PUC (8.B)

Zgodovina
Angleščina
Biologija
Slovenščina
Vesela šola

Dominika RAUŠL (8.A)

Angleščina 
Kemija

Zala Stolec (8.A)

Slovenščina

Eva Kokot (8.A)

Matematika (Kenguru)
Videomontaža
Raziskovalna naloga

Vita Peklar (8.B)

Vesela šola

Miha Majcen (8.B)

Vesela šola

Nick Maroh (8.A)

Mladi čebelarji

---------------- 7. RAZRED ----------------

Marko Bezjak (7.B)

Logika
Matematika (Kenguru)
Vesela šola

Gašper Vrtačnik (7.B)

Logika
Razvedrilna matematika
Sladkorna bolezen
Matematika (Kenguru)
Vesela šola
Mladi čebelarji

Nejc Letnik (7.B)

Logika
Razredrilna matematika
Sladkorna bolezen
Matematika (Kenguru)

Ajda Mikša (7.B)

Razvedrilna matematika
Vesela šola

Nejc Jakomini (7.B)

Sladkorna bolezen


Lea Roškar (7.B)

Slovenščina
Vesela šola

Melanija Strelec (7.B)

Slovenščina
Vesela šola

Barbara Tement (7.B)

Slovenščina
Vesela šola

Klara Kitak (7.A)

Mladi čebelarji
---------------- 6. RAZRED ----------------

Larisa Strelec (6.B)

Logika
Slovenščina

Maša Fras (6.A)

Slovenščina
Vesela šola

Maj Bezjak (6.B)

Logika
Razvedrilna matematika
Vesela šola

Ana Vrtačnik (6.B)

Razvedrilna matematika
Slovenščina
Vesela šola

Sara Merc (6.A)

Logika
Slovenščina
Matematika (Kenguru)
Vesela šola

Taja Lia Vidovič (6.B)

Slovenščina
Vesela šola

Tamara Slanič (6.B)

Matematika (Kenguru)
Vesela šola

Vid Petrovič (6.A)

Vesela šola

Daniel Raušl (6.B)

Vesela šola

Maša Žnidarič (6.A)

Raziskovalna naloga