Vsa obvestila in novice‎ > ‎Arhiv‎ > ‎

Rezultati jesenskega krosa 2014

objavljeno: 9. okt. 2014 01:45 avtor: OŠ Markovci   [ posodobil 3. jul. 2015 01:16 Gregor Zmazek ]
1. 10. 2014 je na športnem igrišču v Zabovcih potekal prvi šolski kros. Vsi učenci smo se odrezali dobro in odtekli kar zahtevno progo. V spodnjih tabelah so prikazani rezultati najboljših učencev in učenk iz posameznih razredov.

1. razred – deklice

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Iva Solina Petrovič

1.a

2.26

2.

Lara Krajnc

1.b

2.28

3.

Tjaša Bezjak

1.a

2.29

 2. razred – deklice

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Ema Sok

2.a

2.07

2.

Eli Bezjak

2.b

2.20

3.

Maja Majcen

2.b

2.21

 3. razred – deklice

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Nina Zamuda

3.a

2.08

2.

Kaja Kumer

3.a

2.13

3.

Manca Drevenšek

3.b

2.17

 4. razred – deklice

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Noelle Vilčnik

4.a

2.02

2.

Maja Čuš

4.b

2.10

3.

Ana Plošinjak

4.a

2.13

 5. razred – deklice

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Neža Foštnarič

5.b

5.37

2.

Eva Kostanjevec

5.a

5.40

3.

Mojca Anžel

5.a

5.42

 6. razred  – deklice

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Eva Kokot

6.a

5.25

2.

Ana Čuš

6.b

5.43

3.

Vita Peklar

6.b

5.45

 7. razred – deklice

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Nuša Foštnarič

7.a

5.24

2.

Daša Horvat

7.a

5.35

3.

Eva Moran

7.a

5.47

 8. razred – deklice

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Jerica Steiner

8.b

5.13

2.

Urška Horvat

8.b

5.24

3.

Eva Kuhar

8.b

5.26

 9. razred – deklice

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Stephanie Strelec

9.b

5.18

2.

Lucija Vrbančič

9.b

5.33

3.

Amalija Mlinarič

9.a

5.39


1. razred – dečki

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Gregor Galun

1.b

2.21

2.

Rene Pfeifer

1.b

2.26

3.

Alex Majcenovič

1.b

2.30

 2. razred – dečki

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Anej Kolednik

2.b

2.06

2.

Žiga Anže Hameršak

2.b

2.08

3.

Jakob Fideršek

2.a

2.11

 3. razred – dečki

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Luka Matjašič

3.b

2.02

2.

Jure Letnik

3.a

2.09

3.

Andrej Topolovec

3.b

2.14

 4. razred – dečki

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Jaka Glažar

4.b

1.50

2.

Lan Holcer

4.b

1.58

3.

Nik Holcer

4.a

1.59

 5. razred – dečki

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Nejc Jakomini

5.b

4.42

2.

Valentin Bolcar

5.a

4.50

3.

Marko Štrucl

5.a

5.03

 6. razred – dečki

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Vid Foštnarič

6.b

4.35

2.

Patrik Holcer

6.b

4.38

3.

Žan Glažar

6.b

4.43

 7. razred – dečki

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Anže Jan Prelog

7.a

4.50

2.

Simon Vajda

7.a

4.56

3.

Jan Forštnarič

7.b

5.04

 8. razred – dečki

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Niko Drevenšek

8.b

4.15

2.

David Valant

8.a

4.23

3.

Miha Kokot

8.a

4.28

 9. razred – dečki

 

Ime in priimek

Razred

Čas

1.

Tilen Forštnarič

9.b

3.55

2.

Blaž Plohl

9.b

4.17

3.

Uroš Amon

9.a

4.21


Comments