STAREJŠE UČENKE V ROKOMETU NA MEDOBČINSKEM TEKMOVANJU PODPRVAKINJE

objavljeno: 20. nov. 2018 00:56 avtor: OŠ Markovci
V športni dvorani OŠ Cirkulane je v četrtek, 8.11.2018, potekalo medobčinsko tekmovanje v rokometu za učenke letnikov 2004 in mlajše. Prvi dve tekmi proti OŠ Cirkulane-Zavrč in OŠ Ljudski vrt so naše učenke pokazale lepo, kombinatorno, borbeno igro in presenetljivo lažje, kot je bilo za pričakovati, prišle do lahkih zmag. Začetek finalne tekme z OŠ Gorišnica so učenke poletno začele in povedle z 2:0, nakar je prišlo do izenačenja in ob polčasu smo zaostajali za en gol. V drugem polčasu smo začeli poletno, vendar smo 7 zaporednih napadov zaključili neuspešno, predvsem po neverjetnih obrambah vratarke iz OŠ Gorišnica. Nato se je tehtnica po naši nezbrani igri in utrujenosti prevesila na stran OŠ Gorišnica. Tako je 1. mesto zasluženo osvojila OŠ Gorišnica, mi pa smo se veselili 2. mesta in napredovanja na področno tekmovanje. Uspeh je še toliko večji, saj naše učenke rokomet igrajo le pri urah športa.